Nr. Ref. 02/09/2022

Dla naszego Klienta – firmy z branży Retail (światowy koncern kosmetyczny) poszukujemy osoby na stanowisko Brand Controller.

Zadania:

  • Zapewnienie rzetelności sprawozdawczości finansowej w celu umożliwienia kierownictwu dokładnego zrozumienia sytuacji finansowej firmy.
  • Opracowywanie planu, budżetu i trendów oraz sporządzanie miesięcznych raportów dla danego obszaru działalności.
  • Skupienie się na efektywności P&L poprzez analizę ROI i kwestionowanie poziomu inwestycji marketingowych w danym obszarze odpowiedzialności.
  • Optymalizacja kosztów i efektywności podejmowanych działań zgodnie ze standardami i dobrymi praktykami określonymi przez Kontrolę Wewnętrzną.
  • Monitorowanie kosztów i przeprowadzanie wszelkich analiz niezbędnych do identyfikacji ryzyka i możliwości oraz proponowanie odpowiednich działań.
  • Bycie partnerem biznesowym dla zespołów marketingowych.
  • Wspieranie zespołów marketingowych w kwestiach związanych z SAP i księgowością.
  • Wzmacnianie wiedzy finansowej członków działu poprzez prowadzenie regularnych szkoleń.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale controllingu, najlepiej w sektorze FMCG lub w firmach z grupy BIG4.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, finansów lub rachunkowości.
  • Zrozumienie dynamiki pracy w dużej międzynarodowej firmie.
  • Silne zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Zorientowanie na wyniki, ambicja, energia i odpowiedzialność zawodowa.
  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Silne umiejętności pracy w zespole.
  • Biegła znajomość MS Office i SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Opieka medyczna,
  • Praca w systemie hybrydowym,
  • Zniżki na produkty firmy,
  • Karta Multisport.