Nr.Ref. 02/06/2024

Dla naszego Klienta – znanej firmy produkcyjno-handlowej o zasięgu międzynarodowym posiadajacej w Polsce kilka zakładów produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Continuous Improvement Managera do fabryki zlokalizowanej w Łodzi. Jest to rola odpowiedzialna za wdrożenie uspranień i unowocześnienie procesów produkcyjnych.

Zadania:

  • inicjowanie i zarządzanie projektami mającymi celu usprawnianie technik produkcji, zredukowanie kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów,
  • wspieranie innych działów m.in. kontroli produkcji, kontroli materiałów, planowania materiałów,
  • określanie i likwidowanie ryzyk, zagrożeń i trudności, z którymi mogą się spotkać poszczególne departamenty przy wprowadzaniu usprawnień,
  • współpraca przy projektach dotyczących personelu, siły roboczej oraz analiz zdolności i czasu produkcji,
  • propozycje redukcji kosztów i analiza wszelkich alternatywnych metod rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność za prowadzenie rejestru wszystkich projektów mających na celu ulepszanie funkcjonowania fabryki oraz raportowanie ich postępów pracownikom,
  • zarządzanie zespołami projektowymi.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 10 lat doświadczenie na podobny stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • certyfikat Black Belt lub Master Black Belt,
  • praktyczna wiedza z zakresu Lean, TPM, Six Sigma, TQM,
  • doświadczenie w pracy projektowej i rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • możliwość znaczącego wpływu na rozwój biznesu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie z mocną pozycją na rynku,
  • profesjonalne standardy pracy,
  • pakiety szkoleniowe,
  • bogaty pakiet socjalny.
Ogólne informacje

Załóż konto

Registration is currently disabled.

Zapomniane hasło