Nr. Ref. 05/03/2024

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości.

Zadania:

  • terminowe zamykanie obszarów księgowości zgodnie ze schematem zamknięcia miesiąca oraz roku obrotowego,
  • księgowanie faktur zakupowych kosztowych w układzie rodzajowym oraz centrów kosztów,
  • kalkulacja i księgowanie rozliczeń międzyokresowych oraz rezerw,
  • aktywny udział w zamknięciu miesiąca, roku i badaniu sprawozdania finansowego przez audytora,
  • mile widziana Znajomość angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia),
  • ugruntowana wiedza księgowo-podatkowa,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).