Nr. Ref. 1/05/2024

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży e-commerce, poszukujemy obecnie eksperta w zakresie transportu produktów na rynki zagraniczne.

Zadania:

  • Projektowanie rozwiązań logistycznych na nowo otwieranych kierunkach,

  • Stała kontrola realizacji wysyłek i obsługi świadczonej przez firmy kurierskie,

  • Rekomendowanie rozwiązań na przyszłość i wyznaczanie kierunków rozwoju usług,

  • Koordynacja pracy zespołu specjalistów,

  • Negocjowanie warunków handlowych z firmami kurierskimi,

  • Udział w projektach optymalizacyjnych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w realizacji dostaw na terenie UE produktów poprzez podmioty zewnętrzne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne,

  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem – mile widziane,
  • Znajomość rynku przewozu i dostaw produktów „drobnicowych”,

  • Samodzielność oraz dojrzałość biznesowa,

  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia swoich kompetencji.

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz idei,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w systemie HO – w bardzo dużym wymiarze,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.