Nr. Ref. 03/06/2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci handlowej z branży wykończenia wnętrz poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego HR Business Partnera z odpowiedzialnościa za wsparcie regionów w województwie łódzkim i wielkopolskim.

Zadania:

  • odpowiadzialność za obszary HR w regionie w tym: rekrutacji, szkoleń, talent management, EB, relacji pracowniczych,
  • wpływanie na ciągłą poprawę wyników pracy zespołów i jednostek,
  • zabezpieczenie implementacji konceptów HR oraz polityk HR,
  • współpraca w terenie z Dyrektor Sprzedaży/Kierownik Regionalny,
  • podejmowanie działań wspierających postawę pracowników sklepów skoncentrowaną na klientach,
  • monitorowanie szkoleń i planów rozwoju,
  • przeprowadzanie sesji Szkolenia Trenerów oraz szkoleń rozwojowych dla kadry kierowniczej,
  • śledzenie kluczowych parametrów HR i podejmowanie działań w celu ich poprawy
  • administrowanie przydzielonymi systemami HR,
  • prezentowanie postawy zgodnej z wartościami firmy, promowanie jej w regionie.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze szkoleń/rekrutacji,
  • praktyczna znajomość prawa pracy,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • wytrwałość oraz zorientowanie na cele i wyniki;
  • dobrą komunikację i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • doświadczenie w prowadzonych dotychczas rekrutacjach, szkoleniach i wsparciu menedżerów w ich codziennych wyzwaniach związanych z zarządzaniem ludźmi,
  • komunikatywny poziom języka angielskiego (używany w pracy),
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych podróży służbowych w obszarze regionu oraz międzynarodowych kilka razy w roku.

Oferujemy:

  • pracę w firmie wyróżnionej przez magazyn Forbes tytułem „Jednego z najlepszych pracodawców w Polsce”,
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop i telefon, również do użytku prywatnego,
  • bezpłatną, dodatkową opiekę medyczną,
  • możliwość korzystania z karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • zniżki na uczelnię WSB Merito na terenie całej Polski,
  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach firmowych,
  • bezpośredni wpływ na wyniki,
  • szansę na rozwój swojej kariery z perspektywą międzynarodową.