Nr. Ref. 07/05/2024

Dla naszego Klienta, dużej sieci handlowej z międzynarodowym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko Eksperta ds. Analiz M&A i IR z odpowiedzialnościa za prowadzenie analiz w procesach fuzji i akwizycji na rynku polskim oraz zagranicą.

Zadania:

  • sporządzanie biznes planów, modeli finansowych oraz wycen związanych z fuzjami i przejęciami spółek,
  • przygotowywanie analiz rynkowych i potencjalnych celów akwizycyjnych,
  • wsparcie w koordynacji badań due diligence,
  • kompletowanie i analiza danych, a także przygotowanie prezentacji dla Zarządu i Rady Nadzorczej,
  • wsparcie w przygotowaniu planów budowania wartości i nadzór nad ich realizacją,
  • utrzymywanie modelu wycenowego grupy,
  • przygotowywanie prezentacji dla inwestorów oraz odpowiedzi na ich pytania,
  • przegląd raportów branżowych i benchmarków analityków.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (z zakresu finansów, bankowości lub ekonomii),
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • doświadczenie w pracy w bankowości inwestycyjnej, Big 4 lub domie maklerskim (usługi corporate finance/wyceny, doradztwo strategiczne, doradztwo transakcyjne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom umożliwiający płynną komunikację biznesową,
  • umiejętność analizy danych, modelowania finansowego, formułowania wniosków, a także skrupulatność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra komunikacja oraz umiejętność prezentacji danych.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • możliwość uczestniczenia w projektach międzynarodowych,
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • możliwość pracy zdalnej  lub hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dodatki socjalne.