Nr. Ref. 03/05/2024

Dla naszego Klienta, dużej i znanej firmy o silnej pozycji rynkowej poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Lidera Zespołu Kadr.

Zadania:

  • koordynacja zespołu kadrowego w zakresie wypracowania i wdrażania nowych procedur, procesów i projektów,
  • nadzór nad terminową i poprawną realizacją podległych procesów (m.in. zatrudnianie, rozliczanie czasu pracy, naliczanie urlopów, kierowanie na szkolenia i badania, prowadzenie i obsługa benefitów sportowych i medycznych),
  • opracowanie, raportowanie i kontrola danych kadrowych,
  • koordynacja zatrudnienia i onbording nowozatrudnionych osób w firmie,
  • pełnienie funkcji doradczej w zakresie prawa pracy i decyzji personalnych dla kadry zarządzającej oraz współpraca z działem prawnym,
  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami,
  • proponowanie i wdrażanie optymalizacji procedur wewnętrznych oraz narzędzi pracy,
  • przygotowanie wymaganych raportów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w tworzeniu procedur i regulaminów, mile widziane w dużej firmie o strukturze rozproszonej geograficznie,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego,
  • rozwinięte umiejętności menadżerskie i interpersonalne,
  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel),
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • wysokie umiejętności społeczne, nastawienie na współpracę,
  • inicjatywa i gotowość do poszukiwania usprawnień i optymalizacji.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi systemów SAP i programu Płatnik,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • odpowiedzialne stanowisko z dużym wpływem na procesy biznesowe,
  • szeroki zakres szkoleń i możliwości poszerzania swoich kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w formule hybrydowej,
  • dodatki w postaci karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia oraz zniżek firmowych.