Nr. Ref. 04/02/2024

Dla naszego Klienta, lidera branży cateringu dietetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Social Media. Zadaniem głównym osoby na tym stanowisku będzie egzekwowanie strategii komunikacji marki oraz produktów, a także prowadzenie wielokanałowych kampanii.

Zadania:

  • realizacja kampanii promocyjnych i reklamowych online, offline a także projektów z zakresu wsparcia działań e-commerce,
  • kreowanie i implementacja strategii mediów społecznościowych zgodnie z przyjętymi celami biznesowymi,
  • planowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych,
  • nadzór nad estetyką i treściami kont społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn),
  • zarządzanie pracą agencji mediów społecznościowych i nadzorowanie budżetu na promocje,
  • współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami w zakresie mediów społecznościowych dla marek należących do Spółki – agencją Social Mediową contentową, agencją performance, redaktorami zewnętrznymi, kreacją,
  • realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do bazy obecnych klientów, a także  aktywny udział w tworzeniu i implementacji działań  utrzymaniowych,
  • bieżący monitoring  otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty oraz rekomendowanie działań dostosowawczych ukierunkowanych na osiąganie określonych celów,
  • stały monitoring efektywności podejmowanych działań, przygotowywanie raportów oraz analiz efektywności kampanii, wdrażanie usprawnień.

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu profili i kampanii w SM,
  • znajomość wskaźników mediowych i Social Mediowych,
  • znajomość zagadnień i narzędzi z zakresu Marketing Automation będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość MS Office w tym dobra znajomość Excel i Power Point,
  • proaktywność oraz komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy,
  • elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną Komunikację.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy,
  • dodatki w postaci karty sportowej, ubezpieczenia medycznego oraz zniżek firmowych.