Nr. Ref. 03/02/2024

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjno-handlowej zlokalizowanej w okolicach Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. Inwestycji i Utrzymania Obiektu. Głównym celem osoby na tym stanowisku będzie prowadzenie projektów inwestycyjnych dotyczących infrastruktury oraz zarządzanie gospodarką energetyczną zakładu produkcyjnego.

Zadania:

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych, w obszarze modernizacji, rozbudowy oraz odnawialnych źródeł energii,
  • przygotowanie planów inwestycyjnych dotyczących infrastruktury budynków, odnawialnych źródeł energii, ograniczenia zużycia energii w perspektywie kilkuletniej,
  • współpraca w przygotowaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z działalnością inwestycyjną oraz ich realizacji,
  • prowadzenie wdrożeń projektów inwestycyjnych z uwzględnieniem testów wyposażenia,
  • nadzór nad gospodarką energetyczną zakładu,
  • opracowanie danych dotyczących wkładu do umów zawieranych z dostawcami mediów,
  • przygotowywanie oraz egzekucja umów serwisowych, gwarancyjnych związanych z działalnością remontową oraz serwisową obiektów budowlanych, maszyn, urządzeń i instalacji mediów,
  • ścisła współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia odpowiedniej kondycji obiektów budowlanych, maszyn, urządzeń i instalacji mediów,
  • nadzór oraz egzekucja przeglądów okresowych budynków,
  • prowadzenie projektów modernizacyjnych w obszarze budynków,
  • bezpośredni nadzór oraz egzekucja bieżących prac w zakresie mediów znajdujących się na terenie zakładu,
  • bezpośrednia współpraca z podwykonawcami w zakresie swoich obowiązków,
  • wykonywanie innych poleceń służbowych przełożonego.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w zakładzie produkcyjnym,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne w specjalizacji budownictwo lądowe, energetyka,
  • dobre umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne,
  • wysoki poziom organizacji pracy własnej,
  • mile widziane kompetencje Lean Management lub pokrewne i doświadczenie w realizacji tego typu projektów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazy kat. B,
  • mile widziane posiadanie uprawnień energetycznych „D”+„E” na urządzenia i instalacje, grupa 1,2.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywy rozwoju zawodowego w dużej firmie oraz uczestnictwa w programach budujących kompetencje,
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.