Nr. Ref. 01/02/2024

Dla naszego Klienta, dużej i znanej korporacji z biurem w Centrum Warszawy poszukujemy kandydatów lub kandydatek na stanowisko Managera/rki ds. ESG. Stanowisko raportuje do struktur globalnych (Global Head of ESG)

Zadania:

  • koordynacja projektów związanych z zrównoważonym rozwojem wraz z zespołami międzyfunkcyjnymi,
  • współpraca z CSO w definiowaniu kluczowych strategicznych inicjatyw i wdrażaniu strategii,
  • monitorowanie wskaźników KPI zgodnie z odpowiednimi czynnikami (np. przepisy, analiza wartości),
  • zarządzanie raportowaniem środowiskowym oraz aktualizacja wytycznych dotyczących raportowania ESG i identyfikacja ryzyk ESG,
  • identyfikacja kluczowych interesariuszy w obszarze ESG i zarządzanie ich umowami,
  • benchmarking i identyfikacja wskaźników oraz trendów w celu wzmocnienia struktury zrównoważonego rozwoju,
  • budowanie i zarządzanie społecznością “liderów zrównoważonego rozwoju/ESG” w całej firmie,
  • dzielenie się treściami, pomysłami i artykułami z zespołem ds. komunikacji w celu zwiększenia świadomości na temat zrównoważonego rozwoju,

Oczekiwania:

  • ukończone studia w dziedzinie biznesu, nauk przyrodniczych, inżynierii lub finansów,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz współpraca z międzykulturowymi zespołami,
  • kilka lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i ESG,
  • komunikacja z różnymi interesariuszami (wewnętrznymi i zewnętrznymi),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, a także umiejętności w obszarze Microsoft Excel,
  • pasja i proaktywne podejście do pracy, a także wysoki poziom motywacji i determinacji,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej i uznanej firmie,
  • opiekę medyczną i kartę Benefit System,
  • dobrą atmosferę pracy i międzynarodowy zespół,
  • udział w interesujących projektach,
  • wsparcie w kosztach aktywności sportowych, prywatnej opieki medycznej, nauki języków obcych, szkoleń zawodowych i kursów, ubezpieczenia na życie oraz korzystania z produktów i usług korporacyjnych w obniżonych cenach.