Nr. Ref. 01/02/2023

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej z Poznania, która specjalizuje się w modelu franczyzowym poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds. Marketingu i Komunikacji Franczyzy. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie budowanie pozytywnego wizerunku marki franczyzowej oraz komunikacja do partnerów biznesowych.

Zadania:

  • biznesowy i marketingowy rozwój marki franczyzowej firmy oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku,
  • realizacja strategii kampanii marketingowych i komuniacyjnych dedykowanej franczyzie,
  • opracowanie i wdrożenie całościowej strategii komunikacyjnej, w tym wykorzystania (onlinowych) kanałów komunikacji dedykowanych projektom pozyskiwania franczyzobiorców oraz działaniom rekrutacyjnym,
  • budowanie działań Employer Branding mających na celu wzmocnienie rekrutacji franczyzobiorców,
  • analiza kluczowych potrzeb franczyzobiorców oraz trendów rynku pracy;
  • współtworzenie długoterminowych planów rozwoju sieci,
  • ścisła współpraca z działem PR, komunikacji wewnętrznej i dep. marketingu,
  • współpraca z Domami Mediowymi, Agencjami, influencerami.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku menadżerskim związanym z budowaniem strategii komunikacji marketingowej/strategii budowania marki,
  • doświadczenie w tworzeniu kampanii nastawionych na budowanie marki, employer branding,
  • umiejętność analizy prowadzonych kampanii oraz wyciągania wniosków do przyszłych działań,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii komunikacyjnych jak i sprzedażowych,
  • logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów,
  • kreatywność i umiejętność wychodzenia poza schematy,
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność, doskonała organizacja własnej pracy, radzenie sobie ze stresem i presją czasu,
  • wielozadaniowość, duża dbałość o szczegóły i skupienie się na jakości wyników,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywy rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów,
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów.