Nr. Ref. 08/09/2022

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej z siedzibą w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Danych HR.

Zadania:

  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby Działu HR, biznesu i Grupy,
  • rozwój i zarządzanie narzędziem BI służącym do wizualnej prezentacji raportów w obszarze HR,
  • udział w procesie budżetowania, forecastowania i rozliczania kosztów ludzkich,
  • administrowanie i rozliczanie premii rocznej dla stanowisk menedżerskich i specjalistycznych,
  • monitorowanie kluczowych wskaźników personalnych oraz analiza efektywności procesów HR,
  • administrowanie systemem kadrowo-płacowym,
  • udział w projektach HR m.in. wsparcie w implementacji procesów i systemów w obszarze kadrowo – płacowym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (nauki społeczne, ekonomia),
  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze wykonywania analiz, mile widziane doświadczenie w kontrolingu/analizach HR,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • komunikatywność, dokładność i rzetelność.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w dużej firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia roczna),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i myBenefit
  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy hybrydowej (2 dni home office w tygodniu).