Nr. Ref. 02/05/2024

Dla naszego Klienta, dużej i znanej firmy o silnej pozycji rynkowej poszukujemy doświadczonych kandydatów w zakresie wdrażania i konfiguracji SAP SuccessFactors (EC) oraz HCM.

Zadania:

  • odpowiedzialność za konfigurację i personalizację modułu SAP SuccessFactors Employee Central,
  • opracowywanie oraz tworzenie procesów dla struktury kadrowo-płacowej w systemie,
  • aktualizacja procesów wraz ze zmieniącymi się przepisami prawa podatkowego lub prawa pracy,
  • współpraca z działem kadrowym oraz IT w ramach wdrażania usprawnień,
  • analiza procesów biznesowych w celu optymalizacji istniejącego środowiska,
  • opracowywanie workflow (testy, szkolenia, zmiany),
  • wprowadzanie zmian w układzie Profilu Pracownika (People Profile),
  • konfiguracja raportów,
  • definiowanie opisu problemów biznesowych, ocena opcji rozwiązania i przedstawienie zaleceń,
  • bieżący monitoring zgodności z planami,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych i tworzenie dokumentacji,
  • bieżąca komunikacja z różnymi zespołami funkcjonalnymi w całej organizacji.

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w SAP SF EC,
  • doświadczenie w przynajmniej jednej pełnej i skutecznej implementacji SAP SF,
  • znajomość zagadnień integracyjnych związanych z SuccessFactors (SAP HCM),
  • znajomość procesów HR w zakresie kadrowo-płacowym i umiejętność przełożenia wiedzy na procesy w SAP SF,
  • doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym oraz dobra znajomość obowiązujących przepisów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, pozwalajace skutecznie komunikować biznes z zespołami technicznymi.

Mile widziane:

  • znajomość dodatkowych modułów SF i integracji,
  • Certyfikacja SAP SF EC i innych modułów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (możliwa też rola konsultanta)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i realną możliwość rozwoju zawodowego jako SAP SuperAdmin,
  • odpowiedzialne stanowisko z dużym wpływem na procesy biznesowe,
  • szeroki zakres szkoleń i możliwości poszerzania swoich kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w formule hybrydowej,
  • dodatki w postaci karty sportowej, ubezpieczenia medycznego oraz zniżek firmowych.