Nr. Ref. 02/05/2022

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się serwisu internetowego związanego z agregacja i promocją ofert skierowaną do rynku B2C poszukujemy osoby na stanowisko Senior Performance Marketing Specialist.

Zadania:

  • zwinne zarządzanie wszystkimi działaniami płatnymi (Google Ads, Facebook Ads, inne), w tym faktyczne tworzenie grup, uruchamianie kampanii, kontrola nad budżetem,
  • monitorowanie na bieżąco wszystkich działań płatnych, raportowanie ROAS i KPI,
  • regularna optymalizacja kampanii na podstawie zebranych danych i aktualnych wyników,
  • współpraca przy tworzeniu kreacji i copy,
  • wsparcie klientów w poprawnej konfiguracji i integracji ekosystemu reklamowego Google i Facebook z systemami e-commerce,
  • proaktywna analiza grup docelowych, identyfikowanie możliwości ekspansji i skalowania,
  • przekazywanie wniosków z przeprowadzonych kampanii do zespołu, aktywna współpraca z zespołem contentowym,
  • współpraca z wew. ekspertem SEO w celu monitorowania ruchu niepłatnego i mądrego rozłożenia zasobów na kampanie płatne,
  • monitorowanie wyników finansowych firmy, reagowanie na zmiany sezonowe i rynkowe,
  • śledzenie trendów w branży i dynamiczne planowanie kampanii w myśl strategii marketingowej.

Oczekiwania:

  • znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads Manager, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Power BI itp.,
  • doświadczenie w pracy jako Performance Media Specialist lub na podobnej roli w agencji,
  • umiejętność planowania, wdrażania i optymalizacji kampani Google Ads i Facebook Ads,
  • mile widziane doświadczenie z innymi kanałami reklamowymi jak LinkedIn, Pinterest, TikTok, Criteo,
  • poparte wynikami doświadczenie w prowadzeniu kampanii w branży e-commerce (B2C) lub marketplace,
  • zdolnóści analitycznie i z realną oceną wyników (ruch, konwersje, dane sprzedaży, przepływ użytkowników itp.),
  • umiejętność wyciągania wniosków i przekazywania ich w sposób zrozumiały dla zespołu,
  • proaktywna postawa do wdrażania pomysłów i chęć testowania różnych rozwiazań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • optymalne podejście do pracy –  7h dziennie jako standard,
  • hybrydowy model pracy (zdalnie + wizyty w biurze),
  • przyjazne biuro w dobrej lokalizacji,
  • zniżki na catering pudelkowy.