Nr. Ref. 06/01/2023

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się prowadzeniem obiektów gastronomicznych, poszukujemy kandydata, który podejmie sie zadania zapewnienia bieżacego funkcjonowania firmy od strony procesów operacyjnych oraz wesprze ekspansję.

Zadania:

  • zarządzanie i koordynacja działalnością przedsiębiorstwa inwestycyjno-gastronomicznego,
  • nadzorowanie oraz optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych spółki,
  • poszukiwanie możliwości zwiększania efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez firmę, oraz analiza i zarządzanie ryzykiem w podległych obszarach tj: wynajem nieruchomości komercyjnych i działalność gastronomiczna,
    realizacja celów pod względem wolumenu sprzedaży, produkcji, marży, kosztów i czasu,
  • nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem działań operacyjnych i prawnych spółki w obszarze obsługi nieruchomości komercyjnych i działalności gastronomicznej,
  • przedstawianie Zarządowi Spółki relacji i raportów z prac zarządów wspólnot, relacji z najemcami i wydarzeń mających wpływ na prawa Spółki jako właściciela lokali komercyjnych,
  • wdrażanie nowoczesnych systemów zarządzania operacyjnego,
  • zarządzanie kapitałem ludzkim i rozwijanie kompetencji podległego zespołu.

Oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie operacyjne w obszarze gastronomii,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2,
  • umiejętność analizy i myślenia biznesowego,
  • wysokie umiejętności organizacyjne i koordynacyjne,
  • pozytywna energia i duże pokłady kreatywnego myślenia,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów oraz zdolności PRowe.
  • postawa nastawiona na wynik, pro aktywność i współpracę,
  • biegłość w obsłudze MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP,
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielność w działaniu.