Nr. Ref. 04/03/2022

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Architekta Biznesowego, którego zadaniem będzie tworzenie nowoczesnych rozwiązań oraz wizji wykorzystania nowych usług, z punktu widzenia całej organizacji.

Zadania:

  • ścisła współpraca z poszczególnymi obszarami biznesowymi w zakresie zbierania szczegółowych informacji dotyczących istniejących procesów biznesowych oraz docelowych wymagań ze strony biznesu,
  • określanie wspólnie z biznesem założeń architektonicznych/procesowych dla realizacji projektów,
  • współpraca z Departamentem Technologii w zakresie planowania, wyceny oraz rekomendacji dotyczących sposobu realizacji projektów na etapie koncepcji,
  • merytoryczne wsparcie decyzji dotyczących różnych wariantów docelowego rozwiązania w zakresie architektury procesów biznesowych,
  • mapowanie i modelowanie procesów biznesowych,
  • budowanie i utrzymanie repozytorium kluczowych procesów biznesowych,
  • bieżący przegląd i opiniowanie potrzeb w zakresie weryfikacji oraz zgłaszanych do realizacji zmian w procesach biznesowych.

Oczekiwania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w roli Architekta/Analityka Biznesowego,
  • znajomość narzędzi/metodologii wspierających procesy architektury biznesowej np.: Enterprise Architect/UML/BPMN,
  • znajomość narzędzia JIRA,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i modelowania procesów biznesowych,
  • zdolność weryfikacji wdrażanych zmian pod kątem zgodności z założeniami biznesowymi, spójności poszczególnych wymagań,
  • sprawna komunikacja i umiejętność tworzenia dokumentacji rozwiązań, zarówno na potrzeby dyskusji biznesowych jak i specyfikacji do przetargów oraz wewnętrznych wycen,
  • umiejętność współpracy w zespole projektowym, którego członkowie są ekspertami z różnych dziedzin,
  • zdolności interpersonalne pozwalające na prowadzenie spotkań oraz przedstawienie zagadnień związanych z architekturą proponowanego rozwiązania członkom zespołu,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy w dynamicznym środowisku,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane IT/techniczne.

Oferujemy:

  • współpracę z profesjonalnym zespołem w dużej i dynamicznej firmie,
  • odpowiedzialne stanowisko, możliwość wykazania własnej inicjatywy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • koszyk benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki firmowe),
  • możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestniczenie w interesujących projektach/programach biznesowych,
  • format hybrydowy pracy (50/50),
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.