Nr. Ref. 02/07/2022

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko CRM & Digital Customer Personalization Managera, którego zadaniem będzie tworzenie strategii zarządzania danymi cyfrowymi w obszarze CRM oraz automatyzacji komunikacji z klientami w wielu touchpointach

Zadania:

  • zbudowanie i egzekucja strategii personalizacji we wszystkich kanałach cyfrowych ze skupieniem w obszarze wieloobszarowej segmentacji klientów,
  • praca w środowisku PMO nad rozwojem programu personalizacji,
  • dostosowywanie najnowszych technologii i trendów do potrzeb biznesowych,
  • stworzenie najwyższej klasy zespołu, który stale ocenia, proponuje i nadzoruje zmiany w kanałach cyfrowych,
  • rozumienie potrzeb klienta i budowanie jego zaangażowania w kanałach cyfrowych,
  • przeprowadzanie analiz zbiorów danych,
  • opracowanie i wdrożenie wytycznych dotyczących najlepszych praktyk wdrażania i uruchamiania planów testów A/B,
  • praca na KPI: sprzedaży, konwersji i zysku,
  • ścisła współpraca z menedżerami produktów cyfrowych, wsparcie strategicznych inicjatyw,
  • praca cross działowa z zespołami: PMO, komercyjnym, handlu, data science, marketingu i digital.

Oczekiwania:

  • wiedza i doświadczenie z zakresu segmentacji klienta, personalizacji, ML/AI i silników rekomendacji,
  • wiedza i doświadczenia w zarządzaniu projektami,
  • umiejętność agregowania, czytania danych w celu tworzenia i optymalizacji segmentów klientów,
  • potencjał do zbudowania czołowego Zespołu digital personalisation,
  • znajomość programów: Jira, Confluence, Sharepoint, narzędzi CRM,
  • mile widziane doświadczenie w branży handlowej.

Oferujemy:

  • pracę na najlepszych narzędziach ze świata technologii,
  • ambitny zespół digitalowych pasjonatów,
  • budowanie cyfrowej przyszłości i innowacyjności na rynku,
  • praca nad unikatowym projektem w skali Europy na rynku convinience,
  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne,
  • dofinansowania do zajęć sportowych, kursów i szkoleń,
  • prywatna opieka medyczna oraz pakiet sportowy,
  • możliwość zdalnej lub hybrydowej dla kandydatów spoza Poznania.