Nr. Ref. 02/11/2022

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjno-handlowej działającej na rynku polskim i zagranicznym, poszukujemy obecnie osoby, którą będzie odpowiadała za zarządzanie zakładem produkcyjnym.

Zadania:

  • realizacja wyników jednostki w oparciu o założony budżet oraz plany,
  • nadzór nad ponad 300-osobowym zespołem,
  • przegląd wszystkich procesów w fabryce i wprowadzenie modyfikacji,
  • zapewnieni stabilności produkcji i realizacji zleceń zgodnie z harmonogramem,
  • budowanie wysokiej kultury organizacyjnej opartej na klarownej komunikacji z zespołem i pracy na wskaźnikach,
  • tworzenie planów i strategii długoterminowej z uwzględnieniem trendów rynkowych,
  • współpraca z zarządem.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – co najmniej 3 lata,
  • praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi oraz metodologii LEAN,
  • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie,
  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zmianą w organizacji,
  • proaktywna postawa, samodzielność i gotowość do przejmowania inicjatywy,
  • wysokie zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku o bardzo stabilnej sytuacji finansowej,
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw oraz pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system benefitów,
  • szansa rozwoju wewnątrz struktur organizacyjnych.