Nr. Ref. 05/09/2022

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Płac

Zadania:

  • zbieranie, przegląd i łączenie danych dotyczących płac z wielu źródeł (zautomatyzowanych i niezautomatyzowanych) dla list płac w przydzielonych krajach,
  • monitorowanie przetwarzania listy płac i działań związanych z przestrzeganiem przepisów oraz weryfikacja danych pod kątem kompletności i dokładności,
  • odpowiedzi na zapytania i wnioski,
  • identyfikowanie, badanie i rozwiązywanie rozbieżności w arkuszach czasu pracy i dokumentacji płacowej,
  • dostarczanie danych / raportów do dalszych użytkowników (np. działu finansów, stron trzecich, instytucji) w sposób dokładny i terminowy,
  • współpraca z innymi działami firmy i zewnętrznymi dostawcami płac w celu płynnego świadczenia kompleksowych usług w zakresie płac.

Oczekiwania:

  • biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego (B1/B2),
  • doświadczenie w zakresie polskiego prawa płacowego i prawa pracy,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w Polsce, w modelu wewnętrznym lub outsourcingowym,
  • pozytywne nastawienie i zdolność do pracy w szybkim tempie, w środowisku projektowym.

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do rozwijającej się organizacji we wczesnej fazie rozwoju, zbudowanej w ramach dojrzałej, stabilnej, globalnej firmy,
  • współpraca z renomowanymi dostawcami usług płacowych, takimi jak SD Worx, ADP i Alight,
  • międzynarodowe środowisko i codzienne interakcje z współpracownikami z całego świata,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta lunchowa, dodatek transportowy, plan emerytalny, karta Multisport),
  • elastyczne godziny pracy,
  • zupełnie nowe biuro z wieloma udogodnieniami w budynku NewCity (ul. Marynarska),
  • praca hybrydowa.