Nr. Ref. 04/09/2022

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Głównego Księgowego.

Zadania:

  • prowadzenie pełnej ksiegowości spółki,
  • zapewnienie zgodności zapisów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (VAT, CIT, ustawa o rachunkowości),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • raportowanie na potrzeby zarządu,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, okresowych jak i rocznych,
  • analiza kosztów działalności firmy,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowo-finansowych spółki,
  • nadzór nad pracą podległego zespołu,
  • udział w projektach ad-hoc.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • sumienność, rzetelność, dokładność,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów.