Nr. Ref. 03/01/2023

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby, która będzie odpowiadała za prowadzenie biura Prezesa firmy.

Zadania:

  • zapewnienie odpowiedniego wsparcia Prezesowi,
  • dbanie o przepływ informacji i dokumentacji wewnętrznej,
  • realizowania zadań administracyjnych związanych z obsługą biura Zarządu,
  • przygotowywanie i koordynowanie raportów oraz dokumentacji,
  • organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych,
  • koordynowanie kalendarza przełożonego.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne, umiejętność przystosowania się do częstych zmian,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • doskonała znajomość MS Office i obsługi sprzętu biurowego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i nabierania obycia biznesowego.