Nr. Ref. 02/02/2023

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko HR Business Partnera, którego zadaniem będzie wsparcie Menadżerów w zakresie polityki personalnej w ramach prowadzonych działań w Centrum Logistycznym firmy oraz pracowników terenowych.  Jest to rola dla osób, które lubią dużą dynamikę organizacji oraz prowadzenie ciekawych projektów.

Zadania:

  • partnerska współpraca z kadrą menedżerską w Centrum Logistycznym oraz Zespołem Terenowym,
  • doradztwo w zakresie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania zmianą,
  • identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych pracowników,
  • współpraca z centralą firmy w tworzeniu programów szkoleń i rozwoju talentów,
  • udział w rozwojowych projektach personalnych,
  • rozwój i wdrażanie standardów oraz koncepcji HR w firmie,
  • budowanie relacji z wieloma osobami z różnych obszarów biznesowych.

Oczekiwania:

  • otwartości na ludzi i ich potrzeby,
  • wysokiej orientacji na klienta wewnętrznego,
  • umiejętności budowania relacji ukierunkowanych na współpracę i realizację projektów cross departamentowych,
  • kreatywnego podejścia do zadań oraz nastawienia na rozwiązania,
  • samodzielności i elastyczności w działaniu,
  • znajomości rynku pracy i wiedzy na temat procesów biznesowych,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • wiedza menedżerska lub doświadczenie w kierowaniu małym zespołem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • elastyczny czas pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne.