Nr.Ref. 03/10/2022

Dla naszego Klienta – dużej firmy handlowej z Poznania poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Działu Rozwoju Franczyzy odpowiedzialnego za powiększenia sieci handlowej oraz wdrażanie projektów poprawiających jakość jej funkcjonowania.

Zadania:

  • odpowiedzialność za proces pozyskiwania i selekcji nowych franczyzobiorców na terenie Polski,
  • skuteczny rozwój sieci sprzedaży sklepów w oparciu o przygotowanie kandydatów do startu operacji,
  • zarządzanie i nadzór nad pracą zespołu rekrutacji i komunikacji (80 osób),
  • zarządzanie portfelem projektów optymalizacyjnych i strategicznych,
  • nadzór na działaniami komunikacji i marketingu ukierunkowanymi na pozyskanie nowych franczyzobiorców,
  • zapewnienie wysokiego i jednolitego standardu obsługi franczyzobiorców,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów operacyjnych,
  • kształtowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku Firmy w Polsce,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • przeprowadzanie analizy efektywności podejmowanych działań.

Oczekiwania:

  • 5 lata doświadczenia w sprzedaży B2B lub rozwoju sieci franczyzowej,
  • udokumentowane sukcesy w obszarze zarządzania ludźmi,
  • umiejętność strategicznego myślenia i skutecznej egzekucji z podległy zespołem,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • poczucie pełnej odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość znaczącego wpływu na rozwój biznesu znanej i liczącej się marki,
  • współpracę z świetnie zgranym, ambitnym zespołem,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • pakiet medyczny, ubezpiecznie i karta sportowa.