Nr. Ref. 09/09/2022

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej, będącej jednym z liderów obszaru ESG w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko ESG Data Analyst.

Zadania:

  • analiza danych w poszczególnych obszarach Strategii Odpowiedzialności, wyciąganie na ich podstawie wniosków oraz rekomendowanie działań mających doprowadzić do zdefiniowanych celów,
  • analiza procesów związanych z raportowaniem postępu w realizacji strategii oraz ich usprawnieniami,
  • współpraca z różnymi jednostkami organizacyjnymi w celu upewnienia się, że działania są realizowane i przynoszą spodziewane efekty,
  • przygotowywanie okresowych raportów zarządczych dotyczących realizacji Strategii Odpowiedzialności na bazie roadmapy inicjatyw,
  • przygotowywanie rocznych wyników realizacji strategii na potrzeby ujawnień niefinansowych,
  • koordynacja procesów zewnętrznych certyfikacji, konkursów i ratingów, etc. w obszarze ESG dla Grupy, np. EcoVadis, ISAE3000, AA1000, SA8000, etc.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w analizie dużej ilości danych – wymagana bardzo dobra znajomość m.in. MS Excel,
  • praktyczne wykorzystanie aplikacji do współpracy z członkami zespołu m.in. znajomość aplikacji SharePoint,
  • umiejętność prowadzenia projektów i pracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Wcześniejsze doświadczenie z metodyką Agile, Waterfall będzie dodatkową zaletą,
  • przygotowywanie prezentacji dla kluczowych osób zaangażowanych w realizację strategii, w tym kadry zarządzającej,
  • dociekliwość i dokładność w wykonywanych zadaniach,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • dociekliwość i umiejętność prowadzenia dialogu z innymi jednostkami organizacyjnymi,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie,
  • proaktywność, postawa – can-do, chęć uczenia się i rozwoju,
  • szczerość, odpowiedzialność i pozytywna energia.

Oferujemy:

  • możliwość udziału w jednej z najbardziej kompleksowych transformacji w podejściu do odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju w Polsce,
  • pracę z jednym z najbardziej doświadczonych Zespołów w obszarze ESG,
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w dużej firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia roczna),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i myBenefit,
  • możliwość rozwoju osobistego, poszerzanie wiedzy w kursach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych