Nr. Ref. 09/09/2022

W związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy dla naszego Klienta, dużej firmy farmaceutycznej i właściciela wielu znanych marek osób na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego.

Zadania:

  • realizacja i rozwijanie sprzedaży produktów firmy na określonym terenie,
  • kontakty z farmaceutami i aktywna sprzedaż naszych preparatów (Rx i OTC) do aptek indywidualnych oraz mniejszych sieci aptecznych,
  • dbanie o ekspozycję produktów w aptekach,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym,
  • analiza sprzedaży konkurencji oraz własnej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej poparte udokumentowanymi sukcesami,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i wyciągania wniosków,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i inicjatywa w działaniu,
  • otwartość i tolerancja na bardzo dynamiczne środowisko pracy,
  • umiejętność budowania relacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny i socjalny,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, iPad).