Nr. Ref. 04/07/2022

Dla naszego Klienta, Kancelarii Notarialnej Haśko & Składzień z siedzibą w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika. Jest to oferta zarówno dla osób doświadczonych jak i starających się pozyskać niezbędne kwalifikacje.

Zadania:

  • przygotowywanie projektów czynności notarialnych,
  • obsługa formalno-techniczna czynności notarialnych,
  • sporządzanie poświadczeń, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów,
  • kontakt z Klientami,
  • przygotowywanie dokumentacji sprawozdawczej,
  • rejestracja i rozliczanie czynności w dedykowanym programie,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,
  • przygotowywanie i weryfikacja faktur,
  • wsparcie notariusza i zespołu Kancelarii w wykonywaniu bieżących zadań.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii notarialnej,
  • ukończone studia wyższe na kierunku prawo,
  • bardzo dobra znajomość komputera i podstawowych programów MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoki poziomu kultury osobistej,
  • komunikatywność, skrupulatność, obowiązkowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość zebrania doświadczenia i powiększenia swoich kompetencji,
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy,
  • wygodne biuro w Centrum Krakowa.