Nr. Ref. 06/04/2022

Dla naszego Klienta, właściciela jednej z najpopularniejszych aplikacji w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Brand Strategic Partnership Managera, którego zadaniem będzie tworzenie biznesowych relacji, które będą miały na celu rozszerzanie usług i użyteczności aplikacji wspólnie z największymi markami w Polsce i na świecie.

Twoje zadania:

  • zajmiesz się pozyskiwaniem na całym świecie nowych strategicznych partnerstw, dzięki którym aplikacja będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla użytkowników,
  • będziesz tworzyć koncepty i modele współpracy w zakresie użyteczności aplikacji oraz szukać synergii z możliwymi partnerami,
  • poprowadzisz negocjacje z nowymi partnerami biznesowymi oraz zadbasz o współpracę z obecnymi kontrahentami,
  • będziesz rekomendował i przygotowywał strategię kolejnych działań,
  • powierzymy Ci bieżące monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych możliwości handlowych,
  • jeśli czerpiesz satysfakcję zawodową z pracy nad ważnymi projektami, lubisz i potrafisz nawiązywać relacje z innymi oraz daje Ci to energię do działania to jest to stanowisko stworzone dla Ciebie!

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu strategicznych relacji biznesowych (mile widziane w obszarach retail/fmcg/digital),
  • umiejętność identyfikowania trendów technologicznych oraz marketingowych oraz dobra oceny ich potencjałów,
  • znajomość i zrozumienie procesów biznesowych od strony technologii i klienta,
  • duże zainteresowanie nowymi technologiami,
  • swobodne poruszania się w środowisku korporacyjnym,
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację,
  • praktyczne umiejętności analityczne i negocjacyjne – poparte doświadczeniem i sukcesami,
  • otwartość na podróże służbowe (w tym zagraniczne).

Oferujemy:

  • współpracę z profesjonalnym zespołem w dużej i dynamicznej firmie,
  • odpowiedzialne stanowisko, możliwość wykazania własnej inicjatywy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • koszyk benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki firmowe, dopłata do kursów lub studiów podyplomowych),
  • możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestniczenie w interesujących projektach biznesowych,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.