Nr. Ref. 03/06/2022

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Rekrutacji, który w ramach Zespołu Talent Acquisition będzie odpowiedzialny za poszukiwanie najlepszych kandydatów w ciekawych i rozwojowych projektach.

Zadania:

  • zarządzanie potrzebami rekrutacyjnymi w ich pełnym cyklu, od „kick off” do onboardingu,
  • identyfikacja profili wykwalifikowanych kandydatów za pomocą różnych technik sourcingu,
  • współpraca z zakresu działań HR marketingu z Zespołem Employer Branding,
  • korzystanie z wszystkich możliwości pozyskiwania kandydatów w tym ofertt oraz poszukiwań bezpośrednich,
  • skuteczna ocena talentów, zapewniająca dopasowanie kulturowe i kompetencyjne,
  • współpraca z menedżerami, aby zrozumieć cele/potrzeby i stworzyć strategie rekrutacyjne,
  • utrzymywanie efektywnych relacji z kandydatami przez cały proces rekrutacji,
  • przygotowywanie raportów i analiz w obszarze rekrutacji,
  • czynny udział w inicjatywach usprawniających procesy rekrutacyjne,

Oczekiwania:

  • min. 4 lata doświadczenia w prowadzeniu kompleksowych projektów rekrutacyjnych w zróżnicowanych obszarach,
  • doświadczenie w zaawansowanych umiejętnościach poszukiwania kandydatów w tym boolean, media społecznościowe i alternatywne techniki wyszukiwania,
  • otwartość na ludzi, pozytywne myślenie oraz determinacja do osiągania celu,
  • kreatywność, chęć uczenia się i poznawania nowych rzeczy,
  • silne umiejętności organizacyjne,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie,
  • biegły język angielski.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej i dynamicznej firmie zapewniającej szkolenia i programy rozwojowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • tryb hybrydowy pracy,
  • dofinansowania do szkoleń lub kursów w celu poszerzania swojej wiedzy,
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie, opieka medyczna, zniżki pracownicze),
  • częste integracje i wiele aktywności budujących relacje w firmie.