Nr. Ref. 05/04/2022

Dla restauracji Milanovo pozycjonowanej segmencie premium i zlokalizowanej w Warszawie (Wilanów) poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zmiany.

Zadania:

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
  • efektywne zarządzanie zespołem w trakcie prowadzonej zmiany,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • kontrola i optymalizacja kosztów,
  • dbanie o wizerunek oraz estetykę restauracji,
  • odpowiedzialność za rozliczenia finansowe zmiany,
  • ścisła współpraca oraz wykonywanie zadań zleconych przez General Managera.

Oczekiwania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze gastronomii,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • elastyczność w związku ze zmianowym systemem pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zniżki pracownicze.