Nr. Ref. 03/11/2022

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Closed Loop Managera, którego zadaniem będzie definiowanie szerokiego wachlarza rozwiązań modern convenience w obszarze cyrkularności.

Zadania:

  • definiowanie planu strategicznego w obszarze cyrkularności/Gospodarki Obiegu Zamkniętego z prioretyzacją obszaru konsumenckiego z uwzględnieniem potrzeb biznesowych, głosu interesariuszy oraz partnerów,
  • proaktywne podejmowanie działań mających na celu skuteczną realizację założonych ambicji i przyjętych przez organizację celów w tym obszarze,
  • prowadzenie projektów oraz doradztwo strategiczne w ramach przyjętego planu,
  • odpowiedzialność za bieżący monitoring wykonania założonego planu i raportowanie wyników,
  • dzielenie się wiedzą ekspercką w obszarze cyrkularności z całą organizacją,
  • śledzenie regulacji krajowych i zagranicznych oraz dobrych praktyk w obszarze GOZ,
  • zarządzanie ryzykami w swoim obszarze oraz inspirowanie organizacji do działania przez działania edukacyjne i komunikacyjne,
  • ścisła współpraca z jednostkami organizacyjnymi Grupy, w tym z Departamentem ds. ESG,
  • ścisła współpraca z Green Officer’em oraz Departamentem ds. Jakości i Środowiska,

Oczekiwania:

  • wiedza ekspercka w obszarze cyrkularności, w tym wdrażania cyrkularnych modeli gospodarowania w przedsiębiorstwie
  •  doświadczenie operacyjne w przedsiębiorstwach produkcyjnych, łańcuchu dostaw a także w obszarze konsumenckim (opakowania)
  • doświadczenie we współpracy/pracy w organizacjach branżowych i tematycznych oraz szerzej z interesariuszami instytucjonalnymi w tematyce cyrkularności, w tym regulacjach związanych z tym obszarem
  • doświadczenie w budowaniu planów strategicznych, wsparcia i nadzoru nad ich wykonaniem
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami biznesowymi umiejętność angażowania interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych
  • wykształcenie kierunkowe np. inżynieria środowiska, materiałoznawstwo i technologie produkcji, cyrkularność, prawo, zarządzanie, ekonomia i pokrewne
  • duże umiejętności interpersonalne i doświadczenia w pracy w strukturach macierzowych
  • elastyczność i kreatywność w działaniu
  • przetwarzanie informacji i umiejętność wyciągania wniosków na bazie dużych zbiorów danych ilościowych i jakościowych
  • wysokie umiejętności argumentacji, prezentacji biznesowych i publicznych
  • pozytywne nastawienie do rzeczywistości, poczucie humoru, wysoka kultura osobista i jakość pracy, postawa ‘can-do’
  • spójność z wartościami Grupy Żabka
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • odpowiedzialne stanowisko, możliwość wykazania własnej inicjatywy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • koszyk benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki firmowe),
  • możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestniczenie w interesujących projektach biznesowych.